Menu

O NAS

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY

Jeszcze sporo przed 2010 rokiem twórcy marki IHS byli mocno zaangażowani w propagowanie i wychwalanie suplementów zagranicznych a zwłaszcza firm produkujących suplementy za oceanem. W naszym pokoleniu dość długo funkcjonowało przekonanie, że wszystko co z zachodu jest lepsze niż to co wytwarzamy u nas w kraju (tzw „mit pewexu”). Rzeczywistość jednak okazała się inna. Liczne badania produktów zachodnich wykazywały wielką niezgodność realnych składów od podawanych wartości na etykietach. Skutkiem wspierania sprzedaży tych produktów, podczas gdy na jaw wychodziła prawda o ich „jakości” była utrata reputacji. Aby odbudować reputację postanowiliśmy stworzyć u nas w kraju markę idealną dającą najwyższą wartość dla odbiorcy. Stworzyć produkty piękne: o najpiękniejszym designie, o najlepszych składach i najlepszym działaniu na rynku. Tak powstała marka IHS . Dzięki temu Wy możecie sprawdzić czy nasze założenia są prawdziwe.

Gdy w 2010 roku powstały nasze pierwsze suplementy, wiedzieliśmy już, że bierzemy udział w tworzeniu czegoś wyjątkowego.
Każda puszka, każde opakowanie, każdy worek, kapsułka czy tabletka są przemyślane w każdym gramie i milimetrze. Precyzja w doborze składników i perfekcja kompozycji są tylko uzupełnieniem misji, jaką spełniamy projektując suplementy najwyższej jakości.
Co nas odróżnia od konkurencji? Przede wszystkim najwyższa jakość naszych produktów, powstających z najlepszych, bezustannie weryfikowanych i kontrolowanych laboratoryjnie surowców. Ale także coś, co pozwala nam się nieustannie rozwijać i podążać za oczekiwaniem naszych klientów – współpraca z zawodowymi sportowcami wielu dyscyplin, których wymagania warunkują koncepcję innowacyjności składów jakie stosujemy. To właśnie dzięki nim – oraz każdej kropli potu jaką okupują swoje treningi na macie, w ringu, na siłowni czy na boisku – to dzięki nim jesteśmy w stanie wciąż doskonalić nasze suplementy. A to wszystko dla Ciebie. Byś jak nigdy wcześniej mógł trenować intensywniej i z lepszymi wynikami. Byś mógł się zbliżyć do najlepszych zawodników – jak nigdy dotychczas.

NORMY I CERTYFIKATY

Nasze produkty powstają pod okiem specjalistów nie tylko w trakcie projektowania. Proces produkcji jest przez nas ściśle kontrolowany i prowadzony względem najbardziej restrykcyjnych norm, ponieważ wiemy, że jedynie kompleksowy profesjonalizm jest gwarantem absolutnego sukcesu. Dlatego nasze produkty posiadają specjalistyczne certyfikaty, które uzyskaliśmy dzięki zachowaniu wszystkich niezbędnych norm:

gmp

GMP Dobra Praktyka Produkcyjna, zestaw procedur produkcyjnych, które w szczególności nastawione są na higienę produkcji i zapobieganie wytwarzaniu produktów niespełniających wymagań jakościowych, ale także zmienności cech produktów.

iso_9001

System zarządzania jakością – Wymagania ustalane przez Krajową organizację Normalizacyjną i obejmuje szereg sekcji takich jak chociażby Planowanie, Pomoc techniczna, Ocena wyników produkcji, Systemy.

haccp

HACCP zbiór procedur oraz spisu postępowań zapewniających bezpieczeństwo żywności dzięki identyfikacji i szacowaniu skali zagrożenia z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością. HACCP gwarantuje pewność, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa produktu oraz klienta, w oparciu o zasady dobrej praktyki produkcyjnej.

tested_lab

Zbiór reguł oraz działań, określających warunki i czynności,  które muszą być spełniane i kontrolowane na wszystkich etapach produkcji lub obrotu, aby zapewnić bezpieczeństwo żywności zgodnie z art. 3 ust. 3 pkt. 8 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia.
Zbiór tych wymagań obejmuje między innymi wytyczne określające lokalizację i otoczenie zakładu produkcji żywności, dobór odpowiedniego wyposażenia technicznego czy chociażby zapewnienie bezpieczeństwa mikrobiologicznego i odpowiedniej jakości wszystkich surowców.

doping_free

Gwarancja nie używania podczas żadnego z etapów produkcji substancji uznanych za zabronione przez World Anti-Doping Agency, (WADA), oraz bezwzględnego nie występowania ich w żadnym z naszych suplementów, pod żadną postacią lub formą.

ghp

Gwarancja stałej kontroli, oraz weryfikacji jakości oraz składu produktów w niezależnych, profesjonalnych laboratoriach, dzięki czemu konsument zyskuje pewność, że zawartość suplementu jest zgodna z opisem podanym na etykiecie, a jego jakość jest na niezmiennie wysokim poziomie.

TECHNOLOGIA PRODUKCJI

Nie tylko proces produkcji jest przez nas poddawany ścisłej kontroli. Dbamy o to, aby surowce z których tworzymy nasze suplementy były najwyższej jakości. Dlatego nasi specjaliści bezustannie weryfikują naszych dostawców oraz dopuszczają do użycia jedynie surowce najwyższej klasy oraz posiadające wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty. Dlatego właśnie każdy element składowy naszych suplementacyjnych dzieł sztuki odgrywa istotną rolę, a nasi klienci mogą odczuć jego działanie na swoim organizmie. 

foto_www_ihs_1
foto_www_ihs_2
  TOP