Menu

O NAS

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY

Gdy w 2010 roku powstały nasze pierwsze suplementy, wiedzieliśmy już, że bierzemy udział w tworzeniu czegoś wyjątkowego.
Każda puszka, każde opakowanie, każdy worek, kapsułka czy tabletka są przemyślane w każdym gramie i milimetrze. Precyzja w doborze składników i perfekcja kompozycji są tylko uzupełnieniem misji, jaką spełniamy projektując suplementy najwyższej jakości.
Co nas odróżnia od konkurencji? Przede wszystkim najwyższa jakość naszych produktów, powstających z najlepszych, bezustannie weryfikowanych i kontrolowanych laboratoryjnie surowców. Ale także coś, co pozwala nam się nieustannie rozwijać i podążać za oczekiwaniem naszych klientów – współpraca z zawodowymi sportowcami wielu dyscyplin, których wymagania warunkują koncepcję innowacyjności składów jakie stosujemy. To właśnie dzięki nim – oraz każdej kropli potu jaką okupują swoje treningi na macie, w ringu, na siłowni czy na boisku – to dzięki nim jesteśmy w stanie wciąż doskonalić nasze suplementy. A to wszystko dla Ciebie. Byś jak nigdy wcześniej mógł trenować intensywniej i z lepszymi wynikami. Byś mógł się zbliżyć do najlepszych zawodników – jak nigdy dotychczas.

 

NORMY I CERTYFIKATY

Nasze produkty powstają pod okiem specjalistów nie tylko w trakcie projektowania. Proces produkcji jest przez nas ściśle kontrolowany i prowadzony względem najbardziej restrykcyjnych norm, ponieważ wiemy, że jedynie kompleksowy profesjonalizm jest gwarantem absolutnego sukcesu. Dlatego nasze produkty posiadają specjalistyczne certyfikaty, które uzyskaliśmy dzięki zachowaniu wszystkich niezbędnych norm:

gmp

GMP Dobra Praktyka Produkcyjna, zestaw procedur produkcyjnych, które w szczególności nastawione są na higienę produkcji i zapobieganie wytwarzaniu produktów niespełniających wymagań jakościowych, ale także zmienności cech produktów.

iso_9001

System zarządzania jakością – Wymagania ustalane przez Krajową organizację Normalizacyjną i obejmuje szereg sekcji takich jak chociażby Planowanie, Pomoc techniczna, Ocena wyników produkcji, Systemy.

haccp

HACCP zbiór procedur oraz spisu postępowań zapewniających bezpieczeństwo żywności dzięki identyfikacji i szacowaniu skali zagrożenia z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością. HACCP gwarantuje pewność, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa produktu oraz klienta, w oparciu o zasady dobrej praktyki produkcyjnej.

tested_lab

Zbiór reguł oraz działań, określających warunki i czynności,  które muszą być spełniane i kontrolowane na wszystkich etapach produkcji lub obrotu, aby zapewnić bezpieczeństwo żywności zgodnie z art. 3 ust. 3 pkt. 8 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia.
Zbiór tych wymagań obejmuje między innymi wytyczne określające lokalizację i otoczenie zakładu produkcji żywności, dobór odpowiedniego wyposażenia technicznego czy chociażby zapewnienie bezpieczeństwa mikrobiologicznego i odpowiedniej jakości wszystkich surowców.

doping_free

Gwarancja nie używania podczas żadnego z etapów produkcji substancji uznanych za zabronione przez World Anti-Doping Agency, (WADA), oraz bezwzględnego nie występowania ich w żadnym z naszych suplementów, pod żadną postacią lub formą.

ghp

Gwarancja stałej kontroli, oraz weryfikacji jakości oraz składu produktów w niezależnych, profesjonalnych laboratoriach, dzięki czemu konsument zyskuje pewność, że zawartość suplementu jest zgodna z opisem podanym na etykiecie, a jego jakość jest na niezmiennie wysokim poziomie.

TECHNOLOGIA PRODUKCJI

Nie tylko proces produkcji jest przez nas poddawany ścisłej kontroli. Dbamy o to, aby surowce z których tworzymy nasze suplementy były najwyższej jakości. Dlatego nasi specjaliści bezustannie weryfikują naszych dostawców oraz dopuszczają do użycia jedynie surowce najwyższej klasy oraz posiadające wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty. Dlatego właśnie każdy element składowy naszych suplementacyjnych dzieł sztuki odgrywa istotną rolę, a nasi klienci mogą odczuć jego działanie na swoim organizmie. 

foto_www_ihs_1
foto_www_ihs_2
  TOP