DLACZEGO TAK DŁUGO NIE MA TEGO PRODUKTU NA STANIE?

DLACZEGO PRODUKTY DROŻEJĄ?!
.
.
.
POSTARAMY SIĘ NA TO POKRÓTCE ODPOWIEDZIEĆ.

Dostajemy wiele pytań o brak dostępności niektórych produktów, więc chcemy przekazać krótką informację o aktualnej sytuacji na rynku.

Przerwanie łańcuchów dostaw sprawia, że dostępność surowców jest niespotykanie utrudniona. Tym bardziej, jeśli mówimy o surowcach najwyższej jakości. Z pewnością część z Was zauważyła podwyżkę cen produktów również spoza naszej branży. Niestety czeka to także i nas. Od samego początku IHS TEAM dbał o to, aby dostarczać Wam suplementy o możliwie najwyższej jakości i to się nie zmieni.

Obecne podwyżki są podyktowane zawirowaniami na rynku surowcowym o charakterze globalnym. Wzrost cen odnotowaliśmy nie tylko na samych surowcach, ale również na opakowaniach, wysyłce kurierskiej i wielu innych elementach niezbędnych w produkcji. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie dostępność naszych produktów ulegnie znacznemu polepszeniu, dzięki podjęciu współpracy z kilkoma nowymi dostawcami, bez niepotrzebnych pośredników.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i obiecujemy, że nigdy nie zmienimy naszego podejścia do prowadzenia działalności, a wykorzystywanie tanich surowców po prostu nie wchodzi w grę. Jakość jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu.