Iron Beauty 60 vcaps

45,00 zł
Brutto
Bezpłatnie za 1500 punktów Bezpłatnie za 1500 punktów
  • Codzienna suplementacja dla kobiet
  • Wsparcie kondycji skóry włosów i paznokci
  • Synergistycznie działanie składników
  • 30 porcji w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

98% ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH DO 12:00 DOCIERA NA MIEJSCE NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO

 

WYSYŁKA OD 14 zł

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY - WARSZAWA MARYMONT

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN


Od dnia 05.04.2022 część naszych produktów będzie dostępna bez kapsułek sygnowanych logo IHS. W razie wątpliwości dotyczących oryginalności danego produktu prosimy o kontakt z naszym zespołem.
Najprostszym sposobem będzie przesłanie zdjęć całego produktu na adres mailowy lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na podstawie przesłanych materiałów postaramy się dokonać weryfikacji w możliwie jak najszybszym czasie.


Przepraszamy za utrudnienia. 
IHS Team

TWÓJ KOD TO: SY3MLT9G

-14% WSZYSTKIE PRODUKTY Z SERII #DAILYIHS

(IRON MIND, IRON BEAUTY, IRON RUSH, IRON GREENS, IRON FRUITS) 

*PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ

Kolagen jest najpowszechniej występującym białkiem w organizmie ludzkim i charakteryzuje sie odmiennym profilem aminokwasowym w porównaniu z białkiem pochodzącym z nabiału. Występuje głównie w komórkach kości, skóry, zębach i chrząstce. Nasz suplement zawiera dodatek w postaci witaminy C w formie kwasu askorbinowego, który dodatkowo wspomaga proces wytwarzania kolagenu przez organizm. Kolejnym składnikiem Iron Beauty jest żelazo, które ma ogromny wpływ na syntezę kolagenu, a jego odpowiednia zawartość sprawia, że skóra wygląda zdrowo i ma naturalny koloryt. Ostatnim składnikiem jest witamina K1, która według badań może zwiększyć szczelność ścian naczyń krwionośnych, ograniczyć mikrokrwawienia, wspomóc ogólną regenerację skóry, łagodzić zaczerwienienia, wybroczyny, siniaki czy cienie pod oczami.
Skład został opracowany w taki sposób, aby suplementacja była możliwa przez cały rok, a wsparcie organizmu nie traciło na wartości.


5901703242863

Specyficzne odniesienia