Iron Arthro | PREMIERA WKRÓTCE

45,00 zł
Brutto
Bezpłatnie za 1500 punktów Bezpłatnie za 1500 punktów
  • WKRÓTCE W SPRZEDAŻY
  • Wyłącznie najskuteczniejsze składniki
  • Wygodna forma suplementacji — kapsułki
  • Produkt nie tylko dla sportowców!
  • 30 porcji w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

98% ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH DO 12:00 DOCIERA NA MIEJSCE NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO

 

WYSYŁKA 9 PLN (+2 PLN ZA POBRANIEM)

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY - WARSZAWA MARYMONT

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN

Od dnia 05.04.2022 część naszych produktów będzie dostępna bez kapsułek sygnowanych logo IHS. W razie wątpliwości dotyczących oryginalności danego produktu prosimy o kontakt z naszym zespołem.
Najprostszym sposobem będzie przesłanie zdjęć całego produktu na adres mailowy lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na podstawie przesłanych materiałów postaramy się dokonać weryfikacji w możliwie jak najszybszym czasie.


Przepraszamy za utrudnienia. 
IHS Team

Iron Arthro to młodszy brat naszego bestsellerowego produktu Iron Flex – TYM RAZEM W FORMIE KAPSUŁEK! Wygodna forma suplementacji absolutnie nie odebrała najważniejszych cech jakie powinien posiadać dobry suplement wspierający układ kostny oraz tkankę chrzestną człowieka. Jak zwykle — wyłącznie najskuteczniejsze składniki w odpowiedniej kompozycji o odpowiednim stężeniu.

 

Według nas suplement idealnie wpisuje się w potrzeby osób szczególnie narażonych na kontuzje i zwyrodnienia zwłaszcza dla osób, którym zależy na:

- uzupełnieniu diety w stanach pourazowych oraz diety ubogiej w wapń

- poprawie ruchomości i elastyczności elementów stawowych

- stymulacji komórek uczestniczących w tworzeniu tkanki łącznej

- intensywnej regeneracji oraz ochronie stawów i wiązadeł przed uszkodzeniami i zwyrodnieniami

- zmniejszeniu dolegliwości bólowych stawów

- zapobieganiu odwapnienia kości
Ekstrakt z żywicy kory kadzidłowca indyjskiego – jest pozyskiwany już od tysiącleci z gatunku drzewa występującego najczęściej na terenie Indii. Boswellia Serrata wykazuje przede wszystkim działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwreumatyczne i przeciwnowotworowe. Ekstrakt z żywicy kory kadzidłowca indyjskiego znacznie zmniejsza dolegliwości bólowe, stan zapalny i opuchliznę, jak również poprawia zakres ruchu w stawach u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów. Boswellia Serrata może także łagodzić objawy astmy.


Metylosulfonylometan (MSM )–  jest naturalnie występującym związkiem siarki organicznej, który wykorzystywany jest we wspomaganiu leczenia schorzeń przebiegających z dolegliwościami bólowymi, stanem zapalnym oraz problemami skórnymi. MSM wykazuje głównie działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające. Metylosulfonylometan może pomóc złagodzić bóle mięśni i stawów oraz poprawić regenerację powysiłkową u osób uprawiających sport. Codzienne podawanie MSM może również sprzyjać polepszeniu sprawności fizycznej i jakości życia u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów, a także poprawie kondycji i funkcji skóry oraz zmniejszeniu nasilenia trądziku różowatego.


Siarczan glukozaminy – jest naturalną substancją pozyskiwaną ze skorupiaków. Glukozamina jest aminocukrem, który służy jako podstawowy budulec glikozaminoglikanów, jednego ze składników strukturalnych występujących w chrząstce stawowej i innych tkankach łącznych. Glikozaminoglikany nadają chrząstce wysoką sprężystość, wytrzymałość i elastyczność. Suplementacja siarczanem glukozaminy zmniejsza tempo degradacji kolagenu, czyli podstawowego składnika tkanki łącznej oraz redukuje objawy choroby zwyrodnieniowej stawów.


Siarczan chondroityny – jest naturalną substancją pozyskiwaną z chrząstek stawowych zwierząt. Chondroityna jest zaliczana do podstawowych substancji budulcowych chrząstki, które odpowiadają za wysoką wytrzymałość, sprężystość i elastyczność tkanki chrzęstnej. Suplementacja siarczanem chondroityny może poprawiać funkcję stawów oraz zmniejszać dolegliwości bólowe występujące podczas choroby zwyrodnieniowej stawów. 


Kwas hialuronowy – jest związkiem naturalnie występującym w organizmach żywych i należącym do glikozaminoglikanów, które są kluczowymi składnikami tkanki łącznej. Kwas hialuronowy bierze udział w procesie tworzenia chrząstki stawowej, nadaje jej sprężystość i elastyczność oraz zmniejsza zużycie stawów, dzięki zredukowaniu tarcia między poruszającymi się kośćmi. Kwas hialuronowy jest substancją doskonale wiążącą wodę, która utrzymuje integralność substancji międzykomórkowej tkanki oraz wpływa na nawilżenie i sprężystość skóry. Chroni on również skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego i wolnych rodników.


Kolagen – jest białkiem strukturalnym, które naturalnie występuje w organizmie człowieka, m.in.: w skórze, mięśniach, kościach i ścięgnach. Jest on podstawowym składnikiem tkanki łącznej. Kolagen wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia elastyczność i nawilżenie skóry, zwiększa wytrzymałość mechaniczną kości oraz warunkuje prawidłową budowę chrząstki stawowej. Suplementacja preparatami kolagenu może łagodzić stan zapalny, dolegliwości bólowe i obrzęk stawów u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów. 

Ekstrakt z kory wierzby białej – jest kompleksem substancji biologicznie czynnych pozyskiwanych z kory rośliny światłolubnej, która od wieków jest stosowana w medycynie ludowej. Ekstrakt z kory wierzby białej wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwreumatyczne oraz odkażające i ściągające. Wspomaga ona leczenie schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego oraz stawów, w tym urazów i stanów zapalnych. Ekstrakt z kory wierzby białej łagodzi dolegliwości bólowe dolnego odcinka kręgosłupa i objawy choroby zwyrodnieniowej stawów oraz zmniejsza bolesne skurcze menstruacyjne.


Wapń – jest głównym składnikiem budulcowym kości i zębów. Bierze udział w krzepnięciu krwi, regulacji hormonalnej, aktywacji niektórych enzymów, jak również skurczu mięśni szkieletowych i serca oraz przewodnictwie impulsów nerwowych. Wapń pomaga także w obniżaniu ciśnienia tętniczego.


Witamina C – jest organicznym związkiem łatwo rozpuszczalnym w wodzie, którego ludzki organizm nie potrafi samodzielnie wytwarzać i dlatego musi być na bieżąco dostarczany wraz z dietą. Witamina C jest antyoksydantem, który neutralizuje szkodliwe działanie reaktywnych form tlenu, łagodzi stan zapalny oraz hamuje tworzenie się blaszki miażdżycowej. Zwiększa ona także wchłanianie wapnia i żelaza z przewodu pokarmowego, jak również wspomaga regenerację i odbudowę tkanek w wyniku stymulacji syntezy kolagenu. Witamina C skraca czas trwania infekcji górnych dróg oddechowych i zmniejsza objawy przeziębienia.


 

234

Specyficzne odniesienia

Powiązane artykuły na blogu