Iron Mind 90 vege caps

45,00 zł
Brutto
Bezpłatnie za 1500 punktów Bezpłatnie za 1500 punktów
  • Naturalne wsparcie umysłu
  • Synergistycznie działające ekstrakty
  • Wielopoziomowe ukierunkowanie
  • 100% VEGE
  • 30 porcji w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

98% ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH DO 12:00 DOCIERA NA MIEJSCE NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO

 

WYSYŁKA OD 14 zł

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY - WARSZAWA MARYMONT

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN

Od dnia 05.04.2022 część naszych produktów będzie dostępna bez kapsułek sygnowanych logo IHS. W razie wątpliwości dotyczących oryginalności danego produktu prosimy o kontakt z naszym zespołem.
Najprostszym sposobem będzie przesłanie zdjęć całego produktu na adres mailowy lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na podstawie przesłanych materiałów postaramy się dokonać weryfikacji w możliwie jak najszybszym czasie.


Przepraszamy za utrudnienia. 
IHS Team 

Iron Mind to świetny wybór dla osób obciążonych dużym wysiłkiem umysłowym oraz dla wszystkich tych których pamięć nie jest już niezawodna 😉
Co najważniejsze — wszystkie składniki mają optymalne stężenia, mogące realnie wpływać na funkcje kognitywne, skupienie, koncentracje i zdolność do zapamiętywania. Większość produktów na naszym rynku ma bogaty skład, ale stężenia poszczególnych składników są niewystarczające, aby mogły wpłynąć na jakikolwiek aspekt, który w założeniu powinien być celem suplementacji. Naszym celem jest zadowolenie klientów – nie PR i marketing.

Według opinii naszego zespołu pierwsze efekty można było zauważyć w przedziale 7-14 dni, a suplementacja 3 miesięczna, po której powinniśmy zrobić około miesiąc przerwy to najlepszy wybór.  

Suplement diety może mieć swe zastosowanie u osób:


 


- pracujących umysłowo

- ze wzmożoną ilością nauki

- chcących wesprzeć funkcje kognitywne

- chcących wesprzeć poziom motywacji, energii

- chcących wesprzeć kondycję mózgu 


 

Hupercyna A – jest związkiem wyekstrahowanym z rośliny Huperzia Serrata, która naturalnie występuje w Azji. Jest ona związkiem od dawna wykorzystywanym w tradycyjnej medycynie Chin. W kraju tym wykonano również największą liczbę badań nad jej potencjalnym zastosowaniem terapeutycznym. Hupercyna A jest znana jako inhibitor acetylocholinesterazy co oznacza, że ​​powstrzymuje ten enzym przed rozkładem acetylocholiny i w rezultacie powoduje wzrost jej stężenia. Poprawia ona funkcje poznawcze, sprawność intelektualną oraz jakość życia u pacjentów z depresją. Hupercyna A zwiększa również siłę skurczu mięśni oraz łagodzi objawy choroby Alzheimera.


Ashwagandha to dokładniej ekstrakt z korzenia witanii ospałej. Witania ospała (łac. withania somnifera l), jeden z najbardziej popularnych adaptogenów na rynku. Znana jest także jako żeń-szeń indyjski, a jej właściwości i lecznicze działanie wykorzystywane jest od tysięcy lat w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Surowcem leczniczym są głównie korzenie i owoce, które zwiększają siły witalne i poprawiają pracę umysłu.


L-teanina to aminokwas naturalnie występującegy w herbacie oraz inozytolu (witaminy B8). Preparat może wpływać wyciszająco i odstresowująco na organizm. Dodatkowo produkt wspiera proces zapamiętywania i koncentrację, wspiera obniżanie ciśnienia krwi. Dodatkowo sprzyja procesom antyoksydacyjnym i niweluje skutki działania wolnych rodników.


Bakopa Drobnolistna — znana także pod nazwą Brahmi. To roślina stosowana już w 800 roku p.n.e. w medycynie ayurwedyjskiej w celu wspierania pracy mózgu i wątroby. Badania przeprowadzone w ostatnich latach wskazują na możliwości zwiększenia aktywności antyoksydacyjnej organizmu oraz hamowania starzenia przy regularnej suplementacji ekstraktem. To co najważniejsze w tym przypadku — bacopa monnieri jest najczęściej stosowna z myślą o wzmocnieniu pamięci oraz zmniejszeniu nadpobudliwości.


Zielona kawa w której skład wchodzi ponad 900 substancji aktywnych biologicznie, bezsprzecznie góruje nad kawą paloną, której ziarna w trakcie procesu palenia tracą mnóstwo prozdrowotnych składników, przede wszystkim polifenoli. Jednym z najcenniejszych składników zielonej kawy jest oczywiście kofeina. Wpływa na wzrost sprawności umysłowej, pobudza do działania, zwiększa motywację, opóźnia zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, stymuluje produkcję dopaminy. W naszym produkcie znajduje się ok 30mg kofeiny w porcji. Jest to 1/5 espresso 😉

 


Synergistyczne działanie składników naszych produktów to zaraz za optymalnymi stężeniami drugi najważniejszy czynnik i klucz do składu pod którym możemy się podpisać.


·        Bacopa monnieri, Ashwagandha – polepszenie koncentracji i pamięci, przyspieszenie procesu uczenia się;


·        Hupercyna A, kofeina, l-teanina, bacopa monnieri – zatrzymanie pracy acetylocholinesterazy (AChE), podwyższenie poziomu acetylocholiny (określana jako transmiter nauki).


  


 


 


5901703242825

Specyficzne odniesienia

Powiązane artykuły na blogu