• -33,00 zł

Maksymalna Termogeneza

183,33 zł
150,33 zł Zaoszczędź 33,00 zł
Bezpłatnie za 5012 punktów Bezpłatnie za 5012 punktów
  • W zestawie taniej!
  • Silna "pompa mięśniowa" i maksymalnie podniesiona termogeneza
  • Jeśli lubisz wylać z siebie morze potu na treningu, jest to zestaw dla Ciebie
Ilość

 

WYSYŁKA 9 PLN (+2 PLN ZA POBRANIEM)

 

POWYŻEJ 200 PLN DARMOWA DOSTAWA

 

ODBIÓR OSOBISTY-WARSZAWA MARYMONT

 

CZAS WYSYŁKI TO MAX 48H (ZAZWYCZAJ 24H)

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN


Thermo Pump jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowo-wytrzymałościowe. Thermo Pump może przyczynić się do spalenia tkanki tłuszczowej na potrzeby treningu siłowego bądź aerobowego.

Produkt ten nie jest "przeładowany" stymulantami, dzięki czemu organizm nie adaptuje się zbyt szybko, a my możemy cieszyć się maksymalnym działaniem za każdym razem!

W każdej porcji tego wyjątkowego preparatu przedtreningowego znajdziesz substancje działające wielopłaszczyznowo: po pierwsze - pobudzające i dające pompę na treningu, po drugie – wspomagające układ nerwowy i chroniące go i po trzecie – stymulujące termogenezę i lipolizę.

Thermo lizzer

Tworząc ten produkt postanowiliśmy wziąć na warsztat sprawdzone kombinacje składników aktywnych, których działanie udowodniono badaniami klinicznymi kilka lat wcześniej. Prace nad tym preparatem wyjątkowo nie trwały wiele miesięcy, ponieważ proporcje składników użyte przez naszych specjalistów, były praktycznie od razu strzałem w dziesiątkę. Produkt wprowadziliśmy na rynek i do dziś nic w nim nie zmienialiśmy(jak to mamy w zwyczaju), ponieważ od samego początku Thermo Lizzer jest jednym z najlepiej sprzedających się "spalaczy" na rynku europejskim. 

Zrobić mocny "spalacz" który jednocześnie jest delikatnie odczuwalny przez konsumenta to nie lada wyczyn, a my nieskromnie powiemy, że nam się to udało w stu procentach!

Lizzer nie powoduje uderzeń fal gorąca, czy nadmiernego podniesienia ciśnienia krwi.

Przekonaj się sam, że nasz brak skromności w tym przypadku jest w pełni usprawiedliwiony. 

Jak zawsze przypominamy, że najważniejsze w zdrowym oraz skutecznym dążeniu do wymarzonej sylwetki to prawidłowa dieta oraz trening. Nasze suplementy nie dokonują cudów, a jedynie mogą pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu. Nasze hasło przewodnie-"Wszystko co zrobisz z nami, zrobisz lepiej." tak jest i tym razem. Na runku nie ma legalnych produktów które spalą nadmiar tłuszczu za nas, my możemy Ci jedynie pomóc!

999

Specyficzne odniesienia