• -zł15.00

PODSTAWOWY

zł65.00
zł50.00 Save zł15.00
Tax included
  • W ZESTAWIE TANIEJ!
  • KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW W CELU UZUPEŁNIENIA NIEDOBORÓW
  • KREATYNĘ REKOMENDUJEMY KAŻDEJ OSOBIE AKTYWNEJ FIZYCZNIE
Quantity

 

24 H DELIVERY IN POLAND

 

SHIPPING FROM 14 PLN

 

FREE SHIPPING PL OVER 200 PLN

 

STATIONARY SHOP - WARSZAWA MARYMONT

 

SHIPPING WITHIN EU 40 PLN+

Monohydrat kreatyny jest jednym z najpopularniejszych suplementów na świecie. Od lat sięgają po niego sportowcy praktycznie każdej dyscypliny. Dlaczego? Oczywiście dzięki skuteczności oraz swojemu wszechstronnemu działaniu które zostało wielokrotnie udokumentowane. Według International Society of Sports Nutrition, monohydrat kreatyny jest obecnie najefektywniejszą, dostępną dla sportowców substancją o działaniu ergogenicznym.

Suplementacja kreatyną może mieć wpływ na poprawę siły, wydolności oraz wzmożenie procesów anabolicznych. Odpowiednia suplementacja kreatyną może zwiększać wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Skład suplementu Crea Plus został wzbogacony o dodatek tauryny, magnezu i witamin z grupy B, które mogą ograniczać odczuwane zmęczenia oraz sprzyjają utrzymaniu właściwej pracy systemu nerwowego. 

Magnez – regulacja prawidłowej pracy mięśni

Witaminy z grupy B wspomagają funkcjonowanie systemu nerwowego

Naszym zdaniem, jest to świetny wybór jeśli zależy Ci na:

- przyśpieszonym uzupełnieniu ATP 

- znacznym wzroście siły

- dostarczeniu organizmowi dodatkowej energii

- lepszej regeneracji mięśni po intensywnym treninguVitamin Series to złożony preparat witaminowo-minerałowy, który w swoim składzie nie zawiera tlenkowych form dzięki czemu wszystkie składniki są wysoce biowchłanialne. 3 tabletki wystarczą, by zaspokoić dziennie rekomendowane zapotrzebowani na składniki mineralne.

Magnez wspomaga metabolizm energetyczny, bierze udział w prawidłowym przebiegu funkcji psychicznych (psychologicznych) oraz ma wpływ na zmniejszenie zmęczenia. Cynk wpływa na utrzymanie prawidłowego osoczowego stężenia testosteronu oraz ma udział w prawidłowym metabolizmie makroskładników. Żelazo wpływa na funkcjonowanie układu odpornościowego i na funkcje poznawcze oraz zmniejsza zmęczenie. Witamina A bierze udział w utrzymaniu prawidłowego stanu skóry i błon śluzowych, witamina B6 reguluje aktywność hormonalną, a witamina B12 wspiera przemiany metaboliczne oraz syntezę czerwonych krwinek. Miedź ochrania DNA białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

 


Źródła:

Stanowisko International Society of Sports Nutrition: bezpieczeństwo i skuteczność suplementacji kreatyną w ćwiczeniach, sporcie i medycynie - opracowanie na podstawie 269 źródeł naukowych

 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5469049/

 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20026378

 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6093191/

96778

Specific References

You might also like