Supreme Whey 2000g ! NOWA FORMUŁA !

156,48 zł
Bezpłatnie za 5217 punktów Bezpłatnie za 5217 punktów
 • Zupełnie nowy skład
 • 23g białka w każdej porcji
 • Mniej niż jeden gram laktozy w 100g produktu!
 • 100mg DigeZyme® w każdej porcji
 • Ulepszone smaki oraz rozpuszczalność
 • Surowiec najwyższej możliwej jakości 
 • Naturalne aromaty
 • Bez glutenu
 • Bez zbędnych wypełniaczy
 • 66 porcji w opakowaniu 
 • Badania laboratoryjne w zakładce poniżej
Smak
Ilość

 

WYSYŁKA 9 PLN (+2 PLN ZA POBRANIEM)

 

POWYŻEJ 200 PLN DARMOWA DOSTAWA

 

ODBIÓR OSOBISTY-WARSZAWA MARYMONT

 

CZAS WYSYŁKI TO MAX 48H (ZAZWYCZAJ 24H)

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLNSupreme Whey przeszedł prawdziwą rewolucję! Ze starą wersją łączy go jedynie nazwa. Serio!

Nowy Supreme Whey nie jest już mieszanką kilku frakcji. Teraz to czysty koncentrat, a pomimo to zawartość białka wzrosła, z kolei tłuszczy i węglowodanów zmalała. Zastanawiacie się jak to możliwe? Już wyjaśniamy.

W czasach gdy rynek surowców przechodzi prawdziwy kryzys, a wielu producentów decyduje się na wybór gorszej jakości białka, tylko po to, aby utrzymać swoją marżę i cenę na sklepowych półkach — my poszliśmy w kompletnie innym kierunku. Zmieniliśmy naszą bazę na surowiec produkowany za pomocą najnowszej technologii, który cechuje nie tylko bardzo dobra mikrobiologia i wartości odżywcze, ale również świetnie rozpuszcza się w wodzie i smakuje wręcz idealnie!

Supreme Whey to nie samo białko!
Zmieniliśmy również aromaty. Razem z technologami pracowaliśmy niespełna pół roku nad dopracowaniem smaków, oraz nowych receptur naszych białek. Zadbaliśmy o to, aby nasze produkty smakowały tak samo dobrze, za każdym razem. Niestety smak serwatki jest uzależniony od wielu czynników. Dla przykładu surowiec wyprodukowany latem będzie się minimalnie różnić od tego zimowego. To ze względu na pożywienie, jakim są karmione nasze szczęśliwe krowy. Spokojnie, o wszystko zadbaliśmy.

To nie koniec niespodzianek!
Do naszego białka dodaliśmy DigeZyme™. Kompleks 5 enzymów trawiennych niebędących pochodzenia odzwierzęcego. Proteaza pochodzenia bakteryjnego i pozostałe cztery (Amylaza, Laktaza, Lipaza, Celulaza) uzyskane z grzybów.

Ale w jakim celu?

Po pierwsze aby Twój układ trawienny nie miał najmniejszego problemu ze strawieniem naszej odżywki białkowej nawet bezpośrednio po ultra ciężkim treningu.

Po drugie osoby które borykają się z różnymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego po spożyciu laktozy, mogą spokojnie spożywać nasze białko nawet w większych ilościach. Co prawda nasze białko ma w 100 g mniej laktozy niż szklanka mleka, ale woleliśmy dmuchać na zimne.

Po trzecie enzymy dodano, aby wspomóc rozbijanie peptydów o długim i krótkim łańcuchu na mniejsze. Powoduje to, że organizm może wykorzystać więcej trawionego białka.


Niektóre zmiany są nieuniknione. Ważne abyśmy zmieniali się na lepsze.

5901703242634

Specyficzne odniesienia

ean13
5901703242634

Powiązane artykuły na blogu

Może Ci się spodobać również