Glutamina to jeden z aminokwasów podstawowych. Jego prawidłowa suplementacja jest szczególnie istotna w przypadku osób regularnie trenujących.

Wspólnym mianownikiem produktów z tej kategorii jest czystość składu i najwyższa jakość związków użytych do ich przygotowania. Stawiamy na jakość, wydajność oraz skuteczność. Stosowanie glutaminy w okresie wytężonego wysiłku fizycznego może zwiększać poziom ochrony stawów i ścięgien. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku sportów siłowych. Glutamina wspomaga procesy usuwania wolnych rodników z organizmu. W ten sposób niweluje efekty stresu oksydacyjnego wywołanego intensywnym wysiłkiem fizycznym. Glutamina ma również duży wpływ na przebieg procesów regeneracji komórek. Dodatkowym atutem glutaminy jest korzystne wpływ na układ trawienny oraz zdolność do uszczelnienia ściany jelita.

Postaw na wysokiej klasy preparaty. Dobrej jakości glutamina może pomóc Ci zwiększyć efektywność codziennego treningu oraz poprawić kondycje układu trawiennego.

 

Aktywne filtry

Glutamine 400g

Glutamine 400g

Cena 79,00 zł
  • Produkt prozdrowotny
  • Najwyższa jakość surowca niespotykana na polskim rynku
  • 80 porcji w opakowaniu