L-karnityna to jeden z najpopularniejszych związków wspomagających walkę o idealną sylwetkę. Co bardzo istotne jest  to naturalna substancja, która pochodzi z aminokwasów. Odpowiada za transport tłuszczów do mitochondriów, gdzie są zamieniane na energię. L-karnityna wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne. Wspomaga usuwanie kwasów tłuszczowych, kiedy ich ilość w mitochondriach osiąga zbyt wysoki poziom.

W naszym sklepie dostępna jest l-karnityna w formie kapsułek oraz płynu. Oferowane preparaty wykazują wysokie stężenie substancji aktywnej i stanowią idealne wsparcie w trakcie walki o wymarzoną sylwetkę.

L-karnityna może skutecznie stymulować tempo przemiany materii. Zwiększa tym samym zużycie energii w trakcie dnia. Bezpośrednio wpływa na wytrzymałość w czasie treningu, przyspiesza regenerację i przeciwdziała szybkiemu zmęczeniu. Jest nieoceniona w trakcie długiego wysiłku fizycznego, który zmusza organizm do pobierania energii z zapasów tkanki tłuszczowej.

L-karnityna to idealne wsparcie dla zawodowych sportowców, osób odchudzających się oraz dla wszystkich aktywnych fizycznie. Wybierz sprawdzony preparat, który pomoże Ci w osiągnięciu założonych celów treningowych.

Aktywne filtry

L-CARNITINE 90caps

L-CARNITINE 90caps

Cena 39,00 zł
  • Znakomity dodatek podczas walki o wymarzoną sylwetkę
  • Wysokiej jakości l-karnityna
  • Wysokie stężenie substancji aktywnej
  • W jednej porcji aż 2000mg
  • 45 dni suplementacji