Wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi oraz zachowania optymalnej pracy serca. Nasze preparaty mają dodatek witaminy E, która skutecznie hamuje utlenianie się kwasów omega-3, co zostało potwierdzone licznymi badaniami. Ponadto kwasy omega-3 wspierają układ immunologiczny i stymulują jego odpowiedź zapalną. Kwasy omega-3 pomagają zapobiegać wystąpieniu stanów zapalnych oraz bólu stawów. Oprócz tego mają wpływ na procesy anaboliczne. Mogą powodować wzrost syntezy białka mięśniowego, a tym samym zwiększenie siły i wydolności fizycznej. Suplementacja kwasów omega-3 powoduje wzrost pułapu tlenowego - to może przekładać się na poprawę wydolności organizmu.

Dostarczanie kwasów omega-3 ma szczególnie duże znaczenie w okresie zimowym, kiedy organizm jest wyjątkowo podatny na infekcje dróg oddechowych. W naszym sklepie dostępne są starannie wyselekcjonowane suplementy z dużą zawartością kwasów omega-3. Oferujemy produkty renomowanych dostawców, którzy gwarantują wysoką jakość oraz skuteczność preparatów.

Postaw na kompleksowe wsparcie organizmu. Wybierz suplementy z kwasami omega-3, które wzmocnią odporność i przyczynią się do poprawy ogólnego zdrowia.

Aktywne filtry

Omega 3 90caps

Omega 3 90caps

Cena 25,00 zł
  • 90 kapsułek 1000mg w opakowaniu
  • Dodatek witaminy E!!!!