BCAA Plus 400g

89,00 zł
Brutto
Bezpłatnie za 2967 punktów Bezpłatnie za 2967 punktów
  • Jedyny taki kompleks na rynku
  • Kompleksowe wsparcie Twojego organizmu
  • 40 porcji w opakowaniu
  • Świetna rozpuszczalność 
Smak
Ilość

 

98% ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH DO 12:00 DOCIERA NA MIEJSCE NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO

 

WYSYŁKA OD 14 zł

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY - WARSZAWA MARYMONT

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN

Od dnia 05.04.2022 część naszych produktów będzie dostępna bez kapsułek sygnowanych logo IHS. W razie wątpliwości dotyczących oryginalności danego produktu prosimy o kontakt z naszym zespołem.
Najprostszym sposobem będzie przesłanie zdjęć całego produktu na adres mailowy lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na podstawie przesłanych materiałów postaramy się dokonać weryfikacji w możliwie jak najszybszym czasie.


Przepraszamy za utrudnienia. 
IHS Team

BCAA PLUS jest to  mieszanka L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny w stosunku 1,3 : 0,9 : 0,8. CZYLI PROPORCJE MAKSYMALNIE ZBLIŻONE DO TYCH W TWOICH MIĘŚNIACH! Na rynku suplementów znajdziemy mnóstwo suplementów które w składzie mają bcaa, ale żaden nie jest tak skuteczny i kompleksowo działający. Wszystko czego potrzebujesz w trakcie treningu, bez pobudzenia!

Co kryje się tym razem pod hasłem "PLUS"?

Karnityna to substancja często wykorzystywana do tworzenia różnego rodzaju suplementów, które mają na celu wspomóc zrzucenie zbędnych kilogramów oraz poprawić ogólną kondycje naszego ciała. W ostatnich latach liczne badania naukowe dowiodły, że substancja ta może wydłużyć czas treningu, ponieważ jej wysokie stężenie może wspomagać uwalnianie tłuszczów z adipocytów i ich transport do mięśni, gdzie w rezultacie mogą zostać zamienione w energię. Pozyskanie dodatkowego źródła energii, którym jest spalany tłuszcz, może skutkować wyżej wymienionym skutkiem. Odpowiednio stosowana karnityna, może wpłynąć na zmniejszenie produkcji kwasu mlekowego, co z kolei może się przełożyć na bardziej intensywną pracę na treningu. Warto również pamiętać, że karnityna naturalnie występuje w ludzkim organizmie i nie jest to magiczna substancja wynaleziona przez człowieka. My jedynie odkrywamy jej właściwości. Więcej informacji w badaniu źródłowym.

Beta-Alanina jest składnikiem dwupeptydu karnozyny (β-alanylo-L-histydyny), naturalnie występującego w mięśniach szkieletowych. Beta–alanina, to aminokwas budujący białka, wytwarzany zarówno w wątrobie jak i dostarczany z dietą. Razem z L-histydyną tworzy dipeptyd – karnozynę, który buforuje pH mięśni, mogąc tym samym przyczynić się do opóźnienia wystąpienia zmęczenia.

L-histydyna należy do grupy aminokwasów egzogennych, których organizm sam nie potrafi syntetyzować i musi być dostarczany wraz z pożywieniem. Bierze udział w syntezie białek, a wraz z beta-alaniną jest prekursorem karnozyny, wpływając na jej zawartość w pracujących mięśniach. Jest niezbędna do wzrostu i naprawy tkanek oraz wchodzi w skład osłonek mielinowych, które chronią komórki nerwowe. Ma właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne.

Witamina B6  rozpuszcza się w wodzie i jest zaangażowana w wiele kluczowych procesów, szczególnie istotnych dla osób aktywnych fizycznie m.in.  przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego  pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, wzmacnia układ odpornościowy.

Tyrozyna jest jednym z 20 aminokwasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu i zdrowia. Jest substancją endogenną, ale w wyniku szybkiej metabolizacji, jej stężenie w organizmie może być za niskie.

Oprócz tego: cytrynian magnezu, tiamina , pirydoksyna, kobalamina mające za zadanie spotęgować działanie pozostałych składników.


Źródło:

National Center for Biotechnology Information PubChem CID: 439224

https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/6057

http://www.phmd.pl/api/files/view/1818.pdf

5901703241088

Specyficzne odniesienia

ean13
5901703241088

Może Ci się spodobać również