Iron Recover 900g

139,00 zł
Brutto
Bezpłatnie za 4634 punktów Bezpłatnie za 4634 punktów
  • Maksymalnie dopracowany kompleks
  • Świetna rozpuszczalność
  • Produkt dla najbardziej wymagających 
  • Przyjemne uczucie "chłodu" w przełyku zaraz po wypiciu
Smak
Ilość

 

98% ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH DO 12:00 DOCIERA NA MIEJSCE NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO

 

WYSYŁKA OD 14 zł

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY - WARSZAWA MARYMONT

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN

Iron Recover jest produktem przeznaczonym do stosowania po intensywnym treningu sportowców, zwłaszcza dyscyplin siłowych i siłowo-wytrzymałościowych. Produkt zawiera w każdej porcji 8 g BCAA, 7 g glutaminy, 10 g hydrolizatu białek serwatkowych Optipep TM, 25 witamin i minerałów oraz zestaw ziół adaptogennych.

Recover zawiera ekstrakty z różeńca górskiego oraz cytryńca chińskiego, które są adaptogenami mogącymi wpłynąć korzystnie na regenerację twojego układu nerwowego. Dodano do tego produktu także laktoferynę i kilka innych niezbędnych składników które nie znalazły się tam przypadkiem.

Produkt ten powstał dzięki współpracy grupy naukowców i specjalistów wraz z mistrzem świata w kulturystyce - Łukaszem Kaźmierczakiem. Połączenie teorii i praktyki dało niesamowite efekty! 

Po intensywnym wysiłku nasz organizm, nie jest w stanie trawić pożywienia, a przecież tak ważne jest aby jak najszybciej dostarczyć składniki odżywcze. Dlatego z pełną świadomością nie dodaliśmy żadnych tłuszczy(lecytyn) które miałyby za zadanie ograniczyć pienienie się gotowej mieszanki z wodą, ponieważ to one spowolniłyby przedostanie się produktu do jelita w którym wchłaniane są praktycznie wszystkie składniki Iron Recover.

PAMIĘTAJ O TYM  MIESZAJĄC TEN KOMPLEKS POTRENINGOWY W SHAKERZE! DWA WSTRZĄŚNIĘCIA WYSTARCZĄ!

Iron Recover to najbardziej kompletny suplement potreningowy, który zaspokaja każdą potrzebę Twojego organizmu po ciężkim treningu!

5901703241019

Specyficzne odniesienia

ean13
5901703241019