IHS - SHOW TIME V4.0 360g

129,00 zł
Brutto
Bezpłatnie za 4300 punktów Bezpłatnie za 4300 punktów

saszetkę z jedną porcją produktu znajdziesz
👉TUTAJ👈

  • pobudzenie i koncentracja
  • wydłużone działanie
  • uniwersalna formuła nie tylko na trening
  • kupując ten produkt przekazujesz 10 zł dla stowarzyszenia "POMAGAJ POMAGAĆ RÓŻALAND"

Smak
Ilość

 

98% ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH DO 12:00 DOCIERA NA MIEJSCE NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO

 

WYSYŁKA OD 14 zł

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY - WARSZAWA MARYMONT

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN

Od dnia 05.04.2022 część naszych produktów będzie dostępna bez kapsułek sygnowanych logo IHS. W razie wątpliwości dotyczących oryginalności danego produktu prosimy o kontakt z naszym zespołem.
Najprostszym sposobem będzie przesłanie zdjęć całego produktu na adres mailowy lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na podstawie przesłanych materiałów postaramy się dokonać weryfikacji w możliwie jak najszybszym czasie.


Przepraszamy za utrudnienia. 
IHS TeamKUPUJĄC TEN PRODUKT, PRZEKAZUJESZ 10 ZŁ DLA STOWARZYSZENIA "POMAGAJ POMAGAĆ RÓŻALAND".

Nowa odsłona stała się faktem!

Jakie są różnice?

Dzięki zmodyfikowanej formule, nowy Show Time 4.0 stał się suplementem dużo bardziej uniwersalnym niż jego poprzednie wersje. To m.in. dzięki zmniejszonej do minimum dawce beta-alaniny (efekt mrowienia/swędzenia) oraz nowej kompozycji stymulantów.  Show Time 4.0 świetnie sprawdzi się nie tylko na treningu, ale również w pracy, czy podczas pieszej górskiej wycieczki. Unikalna kompozycja stymulantów — którą dopracowywaliśmy przez kilka miesięcy — zapewnia zrównoważone pobudzenie, bez efektu roztrzęsienia. Choć według opinii naszych zawodników nie to jest największym atutem nowej formuły. Największym plusem okazuje się minimalne zwiększanie tolerancji wraz z upływem czasu. Co to oznacza w praktyce? Mniej więcej to, że nie trzeba znacząco zwiększać dawki, aby nowy Show Time działał tak samo dobrze za piątym, czy nawet dziesiątym razem. Można porównać to do codziennego picia kawy. Za pierwszym razem jedna zadziałała świetnie, ale po dwóch tygodniach dla takiego samego efektu trzeba wypić dwie lub trzy. Brzmi znajomo? Z Show Time nie ma tego problemu. Oczywiście po dłuższym okresie stosowania, delikatne zwiększenie dawki może być dla niektórych wskazane, dla utrzymania efektu, choć z pewnością nie można porównać tego do samej kofeiny, a dawka „dodatkowa” będzie niewielka.

 

 

 

 

5901703243051

Specyficzne odniesienia

Nowy

Może Ci się spodobać również