Iron Arthro 90 caps

79,00 zł
Brutto
Bezpłatnie za 2634 punktów Bezpłatnie za 2634 punktów

  • Wyłącznie najskuteczniejsze składniki
  • Wsparcie prewencyjne oraz regeneracyjne
  • Wygodna forma suplementacji — kapsułki
  • Produkt nie tylko dla sportowców!
  • 30 porcji w opakowaniu
Ilość

 

98% ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH DO 12:00 DOCIERA NA MIEJSCE NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO

 

WYSYŁKA OD 14 zł

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY - WARSZAWA MARYMONT

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN

Od dnia 05.04.2022 część naszych produktów będzie dostępna bez kapsułek sygnowanych logo IHS. W razie wątpliwości dotyczących oryginalności danego produktu prosimy o kontakt z naszym zespołem.
Najprostszym sposobem będzie przesłanie zdjęć całego produktu na adres mailowy lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na podstawie przesłanych materiałów postaramy się dokonać weryfikacji w możliwie jak najszybszym czasie.


Przepraszamy za utrudnienia. 
IHS Team

TWÓJ KOD TO: AJI1MCDD

-14% PRODUKTY "REGENERACJA STAWÓW"

*PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ

Iron Arthro to innowacyjny produkt, będący młodszym bratem naszego cenionego bestsellera, #IronFlex. Tym razem dostępny w wygodnej formie kapsułek, Iron Arthro zachowuje wszystkie kluczowe cechy, które sprawiają, że suplement jest skuteczny w wspieraniu układu ruchowego. Nasz produkt został starannie opracowany z myślą o potrzebach osób szczególnie narażonych na kontuzje i zwyrodnienia, oferując kompleksowe wsparcie prewencyjne oraz regeneracyjne  dla stawów i tkanki łącznej.

Iron Arthro to nie tylko wygodna forma suplementacji, ale przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości składników, które zostały starannie dobrane, aby zapewnić maksymalne korzyści.


Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia dla osób, którym zależy na:

Uzupełnieniu diety w stanach pourazowych.

Poprawie ruchomości i elastyczności elementów stawowych.

Stymulacji komórek uczestniczących w tworzeniu tkanki łącznej.

Intensywnej regeneracji oraz ochronie stawów i wiązadeł przed uszkodzeniami i zwyrodnieniami.

Zmniejszeniu dolegliwości bólowych stawów.

Zapobieganiu odwapnienia kości.


Składnikami Iron Arthro są:

Ekstrakt z żywicy kory kadzidłowca indyjskiego – jest pozyskiwany już od tysiącleci z gatunku drzewa występującego najczęściej na terenie Indii. Boswellia Serrata wykazuje przede wszystkim działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwreumatyczne i przeciwnowotworowe. Ekstrakt z żywicy kory kadzidłowca indyjskiego znacznie zmniejsza dolegliwości bólowe, stan zapalny i opuchliznę, jak również poprawia zakres ruchu w stawach u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów. Boswellia Serrata może także łagodzić objawy astmy. 

Metylosulfonylometan (MSM) –  jest naturalnie występującym związkiem siarki organicznej, który wykorzystywany jest we wspomaganiu leczenia schorzeń przebiegających z dolegliwościami bólowymi, stanem zapalnym oraz problemami skórnymi. MSM wykazuje głównie działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające. Metylosulfonylometan może pomóc złagodzić bóle mięśni i stawów oraz poprawić regenerację powysiłkową u osób uprawiających sport. Codzienne podawanie MSM może również sprzyjać polepszeniu sprawności fizycznej i jakości życia u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów, a także poprawie kondycji i funkcji skóry oraz zmniejszeniu nasilenia trądziku różowatego.

Siarczan glukozaminy – jest naturalną substancją pozyskiwaną ze skorupiaków. Glukozamina jest aminocukrem, który służy jako podstawowy budulec glikozaminoglikanów, jednego ze składników strukturalnych występujących w chrząstce stawowej i innych tkankach łącznych. Glikozaminoglikany nadają chrząstce wysoką sprężystość, wytrzymałość i elastyczność. Suplementacja siarczanem glukozaminy zmniejsza tempo degradacji kolagenu, czyli podstawowego składnika tkanki łącznej oraz redukuje objawy choroby zwyrodnieniowej stawów.

Siarczan chondroityny – jest naturalną substancją pozyskiwaną z chrząstek stawowych zwierząt. Chondroityna jest zaliczana do podstawowych substancji budulcowych chrząstki, które odpowiadają za wysoką wytrzymałość, sprężystość i elastyczność tkanki chrzęstnej. Suplementacja siarczanem chondroityny może poprawiać funkcję stawów oraz zmniejszać dolegliwości bólowe występujące podczas choroby zwyrodnieniowej stawów. 

Kwas hialuronowy – jest związkiem naturalnie występującym w organizmach żywych i należącym do glikozaminoglikanów, które są kluczowymi składnikami tkanki łącznej. Kwas hialuronowy bierze udział w procesie tworzenia chrząstki stawowej, nadaje jej sprężystość i elastyczność oraz zmniejsza zużycie stawów, dzięki zredukowaniu tarcia między poruszającymi się kośćmi. Kwas hialuronowy jest substancją doskonale wiążącą wodę, która utrzymuje integralność substancji międzykomórkowej tkanki oraz wpływa na nawilżenie i sprężystość skóry. Chroni on również skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego i wolnych rodników.

Kolagen – jest białkiem strukturalnym, które naturalnie występuje w organizmie człowieka, m.in.: w skórze, mięśniach, kościach i ścięgnach. Jest on podstawowym składnikiem tkanki łącznej. Kolagen wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia elastyczność i nawilżenie skóry, zwiększa wytrzymałość mechaniczną kości oraz warunkuje prawidłową budowę chrząstki stawowej. Suplementacja preparatami kolagenu może łagodzić stan zapalny, dolegliwości bólowe i obrzęk stawów u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów.  

Ekstrakt z kory wierzby białej – jest kompleksem substancji biologicznie czynnych pozyskiwanych z kory rośliny światłolubnej, która od wieków jest stosowana w medycynie ludowej. Ekstrakt z kory wierzby białej wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwreumatyczne oraz odkażające i ściągające. Wspomaga ona leczenie schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego oraz stawów, w tym urazów i stanów zapalnych. Ekstrakt z kory wierzby białej łagodzi dolegliwości bólowe dolnego odcinka kręgosłupa i objawy choroby zwyrodnieniowej stawów oraz zmniejsza bolesne skurcze menstruacyjne.

Wapń – jest głównym składnikiem budulcowym kości i zębów. Bierze udział w krzepnięciu krwi, regulacji hormonalnej, aktywacji niektórych enzymów, jak również skurczu mięśni szkieletowych i serca oraz przewodnictwie impulsów nerwowych. Wapń pomaga także w obniżaniu ciśnienia tętniczego.

Witamina C – jest organicznym związkiem łatwo rozpuszczalnym w wodzie, którego ludzki organizm nie potrafi samodzielnie wytwarzać i dlatego musi być na bieżąco dostarczany wraz z dietą. Witamina C jest antyoksydantem, który neutralizuje szkodliwe działanie reaktywnych form tlenu, łagodzi stan zapalny oraz hamuje tworzenie się blaszki miażdżycowej. Zwiększa ona także wchłanianie wapnia i żelaza z przewodu pokarmowego, jak również wspomaga regenerację i odbudowę tkanek w wyniku stymulacji syntezy kolagenu. Witamina C skraca czas trwania infekcji górnych dróg oddechowych i zmniejsza objawy przeziębienia.


Dzięki starannie dobranym składnikom Iron Arthro oferuje kompleksową ochronę i wsparcie dla zdrowia stawów i tkanki łącznej.

5901703243242

Specyficzne odniesienia

Powiązane artykuły na blogu