• -33,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Maksymalna Termogeneza

228,00 zł
195,00 zł Zaoszczędź 33,00 zł
Brutto
  • W zestawie taniej!
  • Silna "pompa mięśniowa" i maksymalnie podniesiona termogeneza
  • Jeśli lubisz wylać z siebie morze potu na treningu, jest to zestaw dla Ciebie
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

98% ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH DO 12:00 DOCIERA NA MIEJSCE NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO

 

WYSYŁKA OD 14 zł

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY - WARSZAWA MARYMONT

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN


Thermo Pump jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowo-wytrzymałościowe. Thermo Pump może przyczynić się do spalenia tkanki tłuszczowej na potrzeby treningu siłowego bądź aerobowego.

Produkt ten nie jest "przeładowany" stymulantami, dzięki czemu organizm nie adaptuje się zbyt szybko, a my możemy cieszyć się maksymalnym działaniem za każdym razem!

W każdej porcji tego wyjątkowego preparatu przedtreningowego znajdziesz substancje działające wielopłaszczyznowo: po pierwsze - pobudzające i dające pompę na treningu, po drugie – wspomagające układ nerwowy i chroniące go i po trzecie – stymulujące termogenezę i lipolizę.

Thermo lizzer

Tworząc ten produkt postanowiliśmy wziąć na warsztat sprawdzone kombinacje składników aktywnych, których działanie udowodniono badaniami klinicznymi kilka lat wcześniej. Prace nad tym preparatem wyjątkowo nie trwały wiele miesięcy, ponieważ proporcje składników użyte przez naszych specjalistów, były praktycznie od razu strzałem w dziesiątkę. Produkt wprowadziliśmy na rynek i do dziś nic w nim nie zmienialiśmy(jak to mamy w zwyczaju), ponieważ od samego początku Thermo Lizzer jest jednym z najlepiej sprzedających się "spalaczy" na rynku europejskim. 

Zrobić mocny "spalacz" który jednocześnie jest delikatnie odczuwalny przez konsumenta to nie lada wyczyn, a my nieskromnie powiemy, że nam się to udało w stu procentach!

Lizzer nie powoduje uderzeń fal gorąca, czy nadmiernego podniesienia ciśnienia krwi.

Przekonaj się sam, że nasz brak skromności w tym przypadku jest w pełni usprawiedliwiony. 

Jak zawsze przypominamy, że najważniejsze w zdrowym oraz skutecznym dążeniu do wymarzonej sylwetki to prawidłowa dieta oraz trening. Nasze suplementy nie dokonują cudów, a jedynie mogą pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu. Nasze hasło przewodnie-"Wszystko co zrobisz z nami, zrobisz lepiej." tak jest i tym razem. Na runku nie ma legalnych produktów które spalą nadmiar tłuszczu za nas, my możemy Ci jedynie pomóc!

999

Specyficzne odniesienia

Może Ci się spodobać również