Iron Rush 90 vege caps

45,00 zł
Brutto
Bezpłatnie za 1500 punktów Bezpłatnie za 1500 punktów
  • Uniwersalny kompleks stymulantów oraz ziół
  • Działanie wydłużone do maksymalnie 5 godzin
  • Skupienie i koncentracja bez uczucia niepokoju i rozdrażnienia 
  • Dobierz stężenie do swoich potrzeb
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

98% ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH DO 12:00 DOCIERA NA MIEJSCE NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO

 

WYSYŁKA OD 14 zł

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY - WARSZAWA MARYMONT

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN

Od dnia 05.04.2022 część naszych produktów będzie dostępna bez kapsułek sygnowanych logo IHS. W razie wątpliwości dotyczących oryginalności danego produktu prosimy o kontakt z naszym zespołem.
Najprostszym sposobem będzie przesłanie zdjęć całego produktu na adres mailowy lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na podstawie przesłanych materiałów postaramy się dokonać weryfikacji w możliwie jak najszybszym czasie.


Przepraszamy za utrudnienia. 
IHS Team

Jeśli szukasz pobudzającego produktu, który jest na tyle uniwersalny, że świetnie sprawdzi się na treningu, w pracy i podczas nauki — nie szukaj dalej.  Nasza kompozycja świetnie sprawdzi się we wszystkich sytuacjach, w których skupienie, koncentracja oraz pobudzenie TRZYMANE W RYZACH jest dla Ciebie korzystne i bardzo istotne. Żmudna, ale jakże ciekawa praca związana z dobieraniem odpowiednich kombinacji stężeń oraz składników, jest już za nami.

Teraz twoja kolej. Produktywnego dnia!

 

Kofeina – jest organicznym związkiem chemicznym, który naturalnie występuje w kawie, herbacie, kakao oraz yerba mate. Wpływa ona na wiele tkanek w organizmie, w szczególności na ośrodkowy układ nerwowy, dzięki czemu pozwala poprawić koncentrację uwagi, czujność, żwawość i samopoczucie oraz znacząco zmniejszyć uczucie zmęczenia. Kofeina zwiększa uwalnianie endorfin, dopaminy i noradrenaliny, usprawnia proces podejmowania decyzji, polepsza funkcje nerwowo-mięśniowe i zdolności motoryczne oraz zmniejsza odczuwanie bólu wysiłkowego. Suplementacja kofeiną sprzyja wzrostowi mocy, siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawie szybkości i precyzji ruchów oraz wydolności tlenowej.

 

Ekstrakt z guarany – jest pozyskiwany z drzewa owocowego, które naturalnie występuje w Ameryce Środkowej i Południowej. Guarana ma właściwości stymulujące ośrodkowy układ nerwowy ze względu na wysoką zawartość kofeiny. Zmniejsza ona uczucie zmęczenia, zwiększa poziom energii oraz poprawia samopoczucie, koncentrację uwagi, czujność i pamięć, a także ułatwia podejmowanie decyzji, dzięki czemu jest szczególnie pomocna w okresie intensywnego wysiłku intelektualnego. Guarana może również wspomagać redukcję masy ciała i hamować uczucie głodu oraz zmniejszać ryzyko wystąpienia nowotworu.

 

Żeń-szeń właściwy – jest dobrze znaną od wielu lat rośliną adaptogenną, która naturalnie występuje w Azji. Jego stosowanie sprzyja poprawie samopoczucia, poziomu energii i funkcji poznawczych oraz polepszeniu sprawności psychicznej i fizycznej. Żeń-szeń właściwy może także zwiększać poziom testosteronu, libido i poprawiać funkcje seksualne u mężczyzn. Suplementacja żeń-szeniem właściwym może obniżać poziom glukozy we krwi, łagodzić objawy depresji i menopauzy, wzmacniać odporność oraz działać uspokajająco.

 

L-teanina - to aminokwas naturalnie występującego w herbacie oraz inozytolu (witaminy B8). Preparat może wpływać wyciszająco i odstresowująco na organizm. Dodatkowo produkt wspiera proces zapamiętywania i koncentrację, wspiera obniżanie ciśnienia krwi. Dodatkowo sprzyja procesom antyoksydacyjnym i niweluje skutki działania wolnych rodników. Świetnie komponuje się w połączeniu z kofeiną i niweluje jej negatywne efekty takie jak drżenie rąk, uczucie lęku itp. .

 

 

5901703242832

Specyficzne odniesienia

Powiązane artykuły na blogu