Show Time V3.0 360g

129,00 zł
Brutto
Bezpłatnie za 4300 punktów Bezpłatnie za 4300 punktów
  • Polecany przez legendę sportów walki-Marcina Różalskiego!
  • Solidny zastrzyk energii bez nadmiernej pompy mięśniowej
  • Nie zawiera kreatyn
  • Formuła wzbogacona o dodatki roślinne
Smak
Ilość

 

98% ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH DO 12:00 DOCIERA NA MIEJSCE NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO

 

WYSYŁKA OD 14 zł

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY - WARSZAWA MARYMONT

 

NA TERENIE UE WYSYŁKA OD 40 PLN

Od dnia 05.04.2022 część naszych produktów będzie dostępna bez kapsułek sygnowanych logo IHS. W razie wątpliwości dotyczących oryginalności danego produktu prosimy o kontakt z naszym zespołem.
Najprostszym sposobem będzie przesłanie zdjęć całego produktu na adres mailowy lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na podstawie przesłanych materiałów postaramy się dokonać weryfikacji w możliwie jak najszybszym czasie.


Przepraszamy za utrudnienia. 
IHS Team

SHOW TIME 3.0 to kolejna wersja tego niezmiennie popularnego produktu przed treningowego.
W 2012 roku SHOW TIME 1.0 był pierwszym polskim legalnym produktem, który zawierał niezwykle silny ekstrakt z geranium. W SHOW TIME 2.0 zastosowaliśmy ekstrakt z dendrobium, natomiast w SHOW TIME 3.0 składniki zostały dobrane tak, aby kontynuować renomę i popularność SHOW TIME 1.0 i 2.0.

Skład nowej wersji został edytowany na podstawie najnowszych wyników badań naukowych oraz opinii naszych zawodników. Oczywiście nasz pre-workout jest w pełni bezpieczny dla każdego zdrowego organizmu.

Zadaniem SHOW TIME 3.0 jest spowodowanie silnego wyrzutu noradrenaliny przez korę nadnerczy, a wszystko po to, aby jak najszybciej uruchomić system "gotowości bojowej". Wyrzut noradrenaliny powoduje natychmiastowe zaangażowanie układu krążenia i płuc w celu dostarczenia tlenu do pracujących mięśni.

Dzięki temu każdy wysiłek fizyczny będzie charakteryzował się maksymalną efektywnością w zakresie siły, kondycji i wytrzymałości.

Oczywiście SHOW TIME 3.0 to nie tylko stymulanty. Zastosowaliśmy również ekstrakty roślinne, które przyczyniają się do poprawy skupienia, koncentracji i wsparcia efektywnej pracy układu nerwowego.

 

 

5901703241378

Specyficzne odniesienia

ean13
5901703241378

Powiązane artykuły na blogu